Palmares

Kevin behaalde (van 2007 tot 2016) 59 overwinningen.

  • In de Jeugdreeksen (vanaf 2007 tot 2011) 44 overwinningen.
  • Bij de Profs (vanaf 2012 tot 2014) 2 overwinningen.
  • Bij de EZC (2015-2016) 13 overwinningen.

2016 EZC: 7 overwinningen (Team Cibel)
Arden Challenge Rit 2 (15/04)
Arden Challenge Eindklassement (17/04)
Overijse-Terlaenen (10/07)
Ronde van Luik Rit 1 (18/07)
Ronde van Luik Rit 3 (20/07)
Ronde van Luik Eindklassement (22/07)
Dernycriterium Edegem (02/09)

2015 EZC: 6 overwinningen (Team Cibel)
Sinaai (04/05)
Bierbeek (04/06)
Kerksken (22/07)
Overijse Tombeek (01/08)
Overijse (08/08)
Memorial Igor Decraene (ITT) (13/09)

2014 3e jaar Prof: geen overwinningen (Topsport Vlaanderen – Baloise)

2013 2e jaar Prof: geen overwinningen (Topsport Vlaanderen – Baloise)

2012 1e jaar Prof: 2 overwinningen (Topsport Vlaanderen – Mercator)
Opoeteren (Nationale ITT) (21/04/2012)
Borlo (TTT Topcompetitie) (15/07/2012)

2011 2e jaar Belofte: 7 overwinningen (Ovyta-Eijssen-Acrog Cycling Team)
Opoeteren (Nationale Testtijdrit) (16/04)
Jeuk Gingelom (25/06)
Ronde van Vlaams-Brabant Rotselaar Rit 3 (ITT) (29/07)
Ronde van Vlaams-Brabant Eindklassement (31/07)
Angreau (Nationale ITT) (05/08)
Kapellen Glabbeek (07/08)
BK Tijdrijden Duisburg Tervuren (15/08)

2010 1e jaar Belofte: 7 overwinningen (Wielergroep Beveren 2000)
PK Tijdrijden Antwerpen Oostmalle (15/04)
Neeroeteren (Nationale ITT) (24/04)
Rukkelingen Loon (25/04)
Montenaken (Nationale ITT) (02/06)
Nederzwalm (25/07)
Ronde van Namen Rit 2 (08/08)
Maleizen Overijse (12/09)

2009 2e jaar Junior: 16 overwinningen (Avia Cycling Team)
Oostmalle PK Tijdrijden (07/04)
Pommeroeul GP Bari Metallo (19/04)
Neeroeteren (Nationale Testtijdrit) (25/04)
Borlo (Nationale Testtijdrit) (13/05)
Montenaken (Nationale ITT) (03/06)
Sparkassen Mûnsterland Tour Rit 1 (Dui) (05/06)
Sparkassen Münsterland Tour Rit 2 (Tijdrit) (Dui) (06/06)
Sparkassen Münsterland Tour Eindklassement (Dui) (07/06)
Alt Hoeselt (Proloog) (21/07)
BK Tijdrijden Saint Ghislain (15/08)
Westbrabantse Pijl Heen (ITT) (Ned) (22/08)
Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke (29/08)
Giro Della Lunigiana Rit 4 (Ita) (06/09)
Keizer der Juniores Koksijde Rit 2A (ITT) (20/09)
Kieldrecht (26/09)
Jemeppe (27/09)

2008 1e jaar Junior: 7 overwinningen (Edegem Bycicle Club)
Hoeleden (04/05)
Ronde van de Vlaamse Ardennen Rit 2B (11/05)
Junior van het Jaar Edegem (22/06)
Denderhoutem (28/06)
Klimkoers Harzé (29/07)
Overijse (02/08)
Baardegem (27/08)

2007 2e jaar Nieuweling: 7 overwinningen (Edegem Bycicle Club)
Walhain (26/05)
Roosdaal (03/06)
Aaigem (30/06)
BVB Sint Katelijne Waver (14/07)
Rumst (15/08)
Baardegem (29/08)
BVB Affligem Classic (14/10)